Společnost

Společnost SUTOR Global s.r.o. vznikla v roce 1995 oddělením sekce zdvihacích zařízení od Chemopetrolu a.s. a její název byl až do roku 2017 ZZ Servis spol. s r.o.. Společnost zajišťovala zejména opravy, revize, údržbu a montáže zdvihacích zařízení, lanových posunů a plnících a stáčecích zařízení v areálu chemických závodů v Litvínově-Záluží. Na začátku druhé dekády 21. století se firma rozrůstala a začala nabízet další činnosti od výroby ocelových konstrukcí přes dodávku a montáž potrubních a technologických celků po kompletní dodávky v oblasti řídících technologií a elektroinstalace. Díky rozšíření portfolia činností, profesí, personálu a zákazníků má nyní společnost SUTOR Global s.r.o. oprávnění na montáže, opravy a revize vyhrazených zdvihacích, tlakových, plynových a elektrických zařízení.

V roce 2017 došlo díky expanzi do jiných odvětví podnikání a vytvoření nových divizí k přejmenování společnosti ZZ Servis spol. s r.o. na SUTOR Global s. r. o., kde tato divize nese přívlastek Industries. Společnost nabízí komplexní řešení pro dodávky, výrobu, montáže, opravy, revize a renovace zařízení pro příslušná průmyslová odvětví a také širokou paletu samostatných činností.

Ve spolupráci s odbornými vysokými školami a specializovanými společnostmi poskytuje společnost SUTOR Global s.r.o. inženýrské, poradenské a konzultační služby v odvětvích chemického, těžebního, hutního, strojírenského a energetického průmyslu.

Se svými 70 stálými zaměstnanci a vlastními výrobními halami jsme schopni zajistit kompletní dodávky velkých průmyslových celků v oborech výše uvedených průmyslových odvětví. Společnost SUTOR Global s.r.o. vlastní širokou paletu mechanizační technologie, kterou flexibilně využívá při realizaci všech druhů zakázek.


 

Právní subjektivita / Základní údaje

Výpis z OR:
Spisová značka: C 9843 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem
Obchodní firma: SUTOR Global s. r. o.
Sídlo: Most - Kopisty 1, PSČ 43401
Identifikační číslo: 64051072
Právní forma: Společnost s ručením omezeným


 

Předmět podnikání

Výpis z RŽP:
provádění staveb, jejich změn a odstraňování
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
montáž, opravy, revize a zkoušky zdvihacích zařízení
zámečnictví, nástrojářství
montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny
montáž, opravy, revize a zkoušky tlakových zařízení a nádob na plyny
výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob
výkon zeměměřičských činností


 

Zvyšování odborných znalostí zaměstnanců společnosti